Reklamacje i zwroty

Jeżeli otrzymany produkt będzie posiadał wady ukryte lub popsuje się podczas użytkowania z przyczyn niezależnych od Ciebie, możesz skorzystać z prawa gwarancyjnego. Produkty posiadają 12 miesięczną gwarancję SPRZEDAWCY obowiązującą na terenie Polski.

 

Aby reklamacja została rozpatrzona, musi spełniać następujące warunki:

  • do zwracanego produktu dołączona musi być faktura/paragon oraz wypełniony formularz zwrotu
  • produkt powinien zostać zwrócony w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu fabrycznym (jeśli takie posiadał) w przypadku braku oryginalnego opakowania towar powinien zostać przesłany w opakowaniu gwarantującym bezpieczną wysyłkę.

Przy składaniu reklamacji zakupionego towaru prosimy o podanie :

  • numeru zamówienia
  • opisu wady
  • imienia i nazwiska osoby reklamującej towar
  • adresu, na który ma być odesłany towar

Formularz reklamacji wraz z załącznikami prosimy przesłać na adres firmy :
EGA HOUSE
ul. M.Skłodowskiej - Curie 6
81-703 Sopot

Sklep egahouse.pl nie odbiera reklamowanych towarów "Za pobraniem". Sklep internetowy egahouse.pl nie uwzględnia reklamacji obejmujących pomyłek Klienta popełnionych w trakcie zamawiania towaru.

 

Zwroty

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", masz prawo zrezygnować z produktu bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Skorzystanie z tego prawa jest możliwe, jeśli spełnisz poniższe warunki:

  • produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób uszkodzony,
  • produkt zwracany jest w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu fabrycznym, jeśli takie posiadał,
  • do zwracanego produktu dołączona jest faktura/paragon oraz wypełniony formularz zwrotu

Jeśli wszystkie ww. warunki zwrotu towaru zostaną spełnione, zwrot pieniędzy w wysokości ceny zakupionego towaru oraz kosztu jego wysyłki, nastąpi do 14- tu dni na wskazane przez Zamawiającego konto.

Nie jest możliwy zwrot towarów wykonanych na zamówienie.
W przypadku mebli uwaga ta odnosi się do wyboru koloru wybarwiania, zmian konstrukcyjnych lub zmian któregokolwiek z wymiarów : długości, szerokości lub wysokości.
W przypadku materacy uwaga ta odnosi się do zmian któregokolwiek z wymiarów materacy poza wymiary standardowe wskazane w ofercie sprzedaży lub gdy zwracany materac jest pozbawiony zabezpieczającej folii ochronnej ( ochrona higieniczna oraz przed pobrudzeniem ). 

Zastrzegamy sobie prawo do nie przyjmowania kolejnych zamówień od Kupującego, jeśli Kupujący odstępuje od umowy bez podania uzasadnionej przyczyny. W przypadku odstąpienia od umowy, otrzymujesz cenę uiszczoną tytułem nabycia towaru. W przypadku, gdy zwrócisz nam produkt, który nie spełnia powyższych wymagań, będziemy zmuszeni odesłać go na Twój koszt.

Uwaga:

Sklep Egahouse.pl nie odbiera wysłanego towaru "Za pobraniem"